آیین تجلیل از هنرمندان عرصه موسیقی شعر و ترانه با موضوع»شهدای غواص «روز شنبه با حضور خانواده‌های شهدا، سید محمد مهدی خاموشی؛ رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، محسن مومنی شریف؛ رئیس حوزه هنری، فاضل نظری؛ معاون هنری حوزه هنری، علیرضا قزوه؛ مدیر مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری، اصحاب رسانه، چهره های فرهنگی هنری ایران اسلامی برگزار می‌شود. 

این مراسم با اجرای عبدالله روا با شعر خوانی شاعران، رونمایی نماهنگ و قطعات موسیقایی و بخش‌های مختلفی همراه خواهد بود که در یکی از این بخش ها نماهنگ «دفاع از شط»، تولید «باشگاه ترانه و موسیقی راه»نیز مورد تقدیر قرار خواهد گرفت.
همچنین ازنماهنگ »اشک آینه« با خوانندگی میلاد هارونی رونمایی می‌شود. این اثر با ترانه‌ای از قاسم صرافان  و به کارگردانی وحید امینی توسط موسسه فرهنگی هنری کساء و با همکاری حوزه هنری تولید شده است.
همچنین در بخش دیگر نماهنگ »یک هفت پنج« به خوانندگی کیان مقدم و با ترانه‌ای از احمد امیرخلیلی رونمایی می شود، این در حالی است که قطعه موسیقایی »غواصان مروارید« به خوانندگی سید علی میرمحمدینیز رونمایی خواهد شد.
گفتنی است در این برنامه خانواده های  دو شهید علی صبوری و حسین خرازی نیز حضور دارند. سالن سوره حوزه هنری واقع در خیابان حافظ نرسیده به حافظ است.
 ورود برای تمام علاقه مندان آزاد است.